Je winkelwagen is momenteel leeg
Boekweitmeel
100% zuiver boekweitmeel, vrij van sporen van pel. Heerlijk voor brood, koekjes, galettes of andere baksels zonder gluten. Geteeld op onze percelen de Holtesch en Bakkeveen en gepeld en gemalen in Nederland. 500 gr
100% zuiver boekweitmeel uit Nederland, vrij van sporen van pel (en glutenvrij). Heerlijk voor de thuisbakkers voor brood of koekjes. De boekweit is geteeld op de akkers van Land van Ons in Friesland, daarna gepeld en gemalen in Middenmeer, Noord-Holland.
Ingrediënten: 100% boekweit*
Dit product bevatten geen gluten, maar is verwerkt in een molen of bakkerij waar we geen controle over hebben. Wij kunnen dus niet uitsluiten dat er mogelijk sporen van gluten van andere producten aanwezig zijn, daarom is dit product niet geschikt voor coeliakie patiënten.
Voedingswaarden per 100 gram:
| Energie kJ/kCal | 1496/353 |
| Vetten | 2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezels | 5,6 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 0 g |
De (pseudo-)granen zoals boekweit, haver, tarwe, rogge. spelt en sorghum die onze pachters - in stroken - telen op onze percelen wortelen diep. Dit verbetert de bodemstructuur. Je kunt deze gewassen zaaien en oogsten zonder dat je diep de bodem in hoeft (zoals bij rooigewassen zoals aardappelen en bieten). Je laat daarbij de bodem dus intact. Sterker nog: het zijn gewassen die het bodemleven versterken. Ook het bovengrondse leven heeft er baat bij: denk alleen al aan de bloeiende boekweit voor bestuivers of de granen waarvan vogels een graantje meepikken.
*Dit ingrediënt is afkomstig van een akker van Land van Ons. Op de akkers van Land van Ons wordt biologisch (dynamisch) en ecologisch geteeld zonder kunstmest, drijfmest, chemische gewasbescherming en chemische verdelging van planten. Lees meer over de aanpak van Land van Ons en doe mee!
| Allergenen | Geen |
|---|---|
| Gewicht | 500 gram |
| Bewaaradvies | Koel, donker en droog bewaren |
| Fabrikant | Land van Ons |
| Land van oorsprong | Dit product is in Nederland geproduceerd met 100% Nederlandse ingrediënten |
Items van productcarrousel