Je winkelwagen is momenteel leeg
Volkoren, ongezeefd tarwemeel van de Biesterhof, steengemalen door Korenmolen De Eendracht in Alphen aan den Rijn. Lekker voor volkoren brood, pizzabodems en (hartige) taartbodems. 1 kg
Gemalen, ongezeefde tarwe
Lekker voor al je volkoren baksels van brood en pannenkoeken tot en met (hartige) taart-, quiche- en pizzabodems. In papier verpakt per kilo.
Herkomst: de Biesterhof - Milingen en gemalen door Korenmolen De Eendracht in Alphen aan den Rijn
Ingrediënten: 100% volkoren TARWEmeel*
Voedingswaarden per 100 gram:
| Energie (kJ/kCal) | 1339/320 |
| Vetten | 2,0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezel | 12 g |
| Eiwitten | 11,5 g |
| Zout | 0,01 g |
De (pseudo-)granen zoals boekweit, haver, tarwe, rogge. spelt en sorghum die onze pachters - in stroken - telen op onze percelen wortelen diep. Dit verbetert de bodemstructuur. Je kunt deze gewassen zaaien en oogsten zonder dat je diep de bodem in hoeft (zoals bij rooigewassen zoals aardappelen en bieten). Je laat daarbij de bodem dus intact. Sterker nog: het zijn gewassen die het bodemleven versterken. Ook het bovengrondse leven heeft er baat bij: denk alleen al aan de bloeiende boekweit voor bestuivers of de granen waarvan vogels een graantje meepikken.
*Dit ingrediënt is afkomstig van een akker van Land van Ons. Op de akkers van Land van Ons wordt biologisch (dynamisch) en ecologisch geteeld zonder kunstmest, drijfmest, chemische gewasbescherming en chemische verdelging van planten. Lees meer over de aanpak van Land van Ons en doe mee!
| Allergenen | Tarwe |
|---|---|
| Gewicht | 1000 gram |
| Bewaaradvies | Koel, donker en droog bewaren |
| Fabrikant | Land van Ons |
| Land van oorsprong | Dit product is in Nederland geproduceerd met 100% Nederlandse ingrediënten |
Items van productcarrousel