Je winkelwagen is momenteel leeg
Zesduizend jaar oud Inca graan van ons perceel Onnen. Van nature glutenvrij en een eiwitrijke basis voor je maaltijd. Neutraal, licht nootachtig van smaak en snel gaar. 500 gr
Voedingswaarden per 100 gram:
| Energie | 1557 kJ / 372 kCal |
| Vetten | 6,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 5,3 g |
| Voedingsvezels | 7,4 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | <0,1 g |
De (pseudo-)granen zoals boekweit, haver, quinoa, tarwe, rogge. spelt en sorghum die onze pachters - in stroken - telen op onze percelen wortelen diep. Dit verbetert de bodemstructuur. Je kunt deze gewassen zaaien en oogsten zonder dat je diep de bodem in hoeft (zoals bij rooigewassen zoals aardappelen en bieten). Je laat daarbij de bodem dus intact. Sterker nog: het zijn gewassen die het bodemleven versterken. Ook het bovengrondse leven heeft er baat bij: denk alleen al aan de bloeiende boekweit voor bestuivers of de granen waarvan vogels een graantje meepikken.
*Dit ingrediënt is afkomstig van een akker van Land van Ons. Op de akkers van Land van Ons wordt biologisch (dynamisch) en ecologisch geteeld zonder kunstmest, drijfmest, chemische gewasbescherming en chemische verdelging van planten. Lees meer over de aanpak van Land van Ons en doe mee!
| Allergenen | Geen |
|---|---|
| Gewicht | 500 gram |
| Bewaaradvies | Koel, donker en droog bewaren |
| Fabrikant | Land van Ons |
| Land van oorsprong | Dit product is in Nederland geproduceerd met 100% Nederlandse ingrediënten |
Items van productcarrousel