Je winkelwagen is momenteel leeg
Deze pasta dankt haar naam aan de vorm van de campanula bloem. Gemaakt van 100% boekweitmeel van onze eigen percelen. 250 gr
Campanelle - pasta in de vorm van campanula bloemen – gemaakt van 100% boekweitmeel afkomstig van onze percelen Holtesch en Onneresch. Boekweit bevat van nature geen gluten*. Campanelle smaakt vooral met dikke sauzen, in ovenschotels en in pastasalades.
Pasta in kokend water doen, erbij blijven en na enkele minuten uitlekken en opdienen
* Dit product bevatten geen gluten, maar is verwerkt in een molen of bakkerij waar we geen controle over hebben. Wij kunnen dus niet uitsluiten dat er mogelijk sporen van gluten van andere producten aanwezig zijn, daarom is dit product niet geschikt voor coeliakie patiënten.
Ingrediënten: boekweitmeel*, ei, xanthaangom
Voedingswaarden per 100 gram:
| Energie | 344 kCal |
| Vetten | 2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezels | 5 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | <0,1 g |
De (pseudo-)granen zoals boekweit, haver, tarwe, rogge. spelt en sorghum die onze pachters - in stroken - telen op onze percelen wortelen diep. Dit verbetert de bodemstructuur. Je kunt deze gewassen zaaien en oogsten zonder dat je diep de bodem in hoeft (zoals bij rooigewassen zoals aardappelen en bieten). Je laat daarbij de bodem dus intact. Sterker nog: het zijn gewassen die het bodemleven versterken. Ook het bovengrondse leven heeft er baat bij: denk alleen al aan de bloeiende boekweit voor bestuivers of de granen waarvan vogels een graantje meepikken.
*Dit ingrediënt is afkomstig van een akker van Land van Ons. Op de akkers van Land van Ons wordt biologisch (dynamisch) en ecologisch geteeld zonder kunstmest, drijfmest, chemische gewasbescherming en chemische verdelging van planten. Lees meer over de aanpak van Land van Ons en doe mee!
| Allergenen | Ei |
|---|---|
| Gewicht | 250 gram |
| Bewaaradvies | Koel, donker en droog bewaren |
| Fabrikant | Land van Ons & Zeeuwse Pasta in Goes |
| Land van oorsprong | Dit product is in Nederland geproduceerd met 100% Nederlandse ingrediënten |
Items van productcarrousel