Je winkelwagen is momenteel leeg
Gepelde boekweitkorrels zijn heerlijk in plaats van bijvoorbeeld rijst of pasta. Boekweit is een pseudograan en net als quinoa heel eiwitrijk en zonder gluten. Probeer het eens! 1 kg
Ingrediënten: 100% Boekweit*
Dit product bevatten geen gluten, maar is verwerkt in een molen of bakkerij waar we geen controle over hebben. Wij kunnen dus niet uitsluiten dat er mogelijk sporen van gluten van andere producten aanwezig zijn, daarom is dit product niet geschikt voor mensten met coeliakie.
Voedingswaarde per 100 gram:
| Energie (kJ/kCal) | 1496/353 |
| Vetten | 2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezels | 5,6 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 0 g |
De (pseudo-)granen zoals boekweit, haver, tarwe, rogge. spelt en sorghum die onze pachters - in stroken - telen op onze percelen wortelen diep. Dit verbetert de bodemstructuur. Je kunt deze gewassen zaaien en oogsten zonder dat je diep de bodem in hoeft (zoals bij rooigewassen zoals aardappelen en bieten). Je laat daarbij de bodem dus intact. Sterker nog: het zijn gewassen die het bodemleven versterken. Ook het bovengrondse leven heeft er baat bij: denk alleen al aan de bloeiende boekweit voor bestuivers of de granen waarvan vogels een graantje meepikken.
*Dit ingrediënt is afkomstig van een akker van Land van Ons. Op de akkers van Land van Ons wordt biologisch (dynamisch) en ecologisch geteeld zonder kunstmest, drijfmest, chemische gewasbescherming en chemische verdelging van planten. Lees meer over de aanpak van Land van Ons en doe mee!
Items van productcarrousel